Özsüt’te şubat ayı çok tatlı

Yeme İçme
Pastada muz, kahvede ise beyaz çikolatayı tercih edenler için Özsüt’te şubat ayı çok “tatlı” geçecek.
Pastada muz, kahvede ise beyaz çikolatayı tercih edenler için Özsüt’te şubat ayı çok “tatlı” geçecek. “Karaorman Muz” ve “White Chocolate Mocha”, şubat ayında Özsüt’e özel fiyatları ile tatlı tutkunlarını buluşturuyor.
Özsüt’ün şubat ayı ürünleri yine tatlı severlerin damaklarında bayram havası estirecek. Her ay pasta, kahve ve dilim pasta-kahve ikilisi için özel fiyatlar sunan Özsüt bu ay, muz ve beyaz çikolata sevenler için lezzetli sürprizler yaptı.

Özsüt’ün bu ay için seçtiği pasta, lezzetiyle baş döndüren “Karaorman Muz”… Muzlu şurup ile ıslatılmış genoise kek, çikolatalı mousse, parça çikolata ve muz dilimleriyle bambaşka bir tat yaratan Karaorman Muz’un şubata özel fiyatı 42 TL…

Kahve ve beyaz çikolata birlikteliğinden vazgeçemeyenler ise şubat ayında “White Chocolate Mocha”nın tadını çıkaracak. Beyaz çikolatanın yumuşak tadının Caffé Mocha ile bir araya geldiği White Chocolate Mocha, şubat fiyatı 5,90 TL ile Özsüt’teki yerini alıyor.

Dilim pasta ve bir fincan kahveyle lezzetli bir saat geçirmek için ise Özsüt’ün bir önerisi var! “Brazil Sul de Minas” kahve ve bir dilim Karaorman Muz, sadece 11,75 TL’ye farklı bir keyif yaşatıyor.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.