Palladium Alışveriş Merkezi İstanbul Ataşehir 2016

Palladium Alışveriş Merkezi İstanbul Ataşehir 2016

Anadolu Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Palladium Alışveriş Merkezi İstanbul Ataşehir 2016

Palladium Alışveriş Merkezi İstanbul Ataşehir 2016
Palladium Alışveriş Merkezi İstanbul Ataşehir 2016

Biz de kent yaşamını seviyoruz.

Palladium Alışveriş Merkezi İstanbul Ataşehir 2016, İstanbul’u ve kent yaşamını seviyoruz… Çünkü böyle bir güzelliğin dünyanın başka hiçbir yerinde olmadığını biliyoruz. Tarihiyle, kültürüyle ve bütün zenginliğiyle İstanbul’un tadını çıkarmak için şimdi yepyeni bir yaşam alanı sunuyoruz; Palladium Alışveriş Merkezi. Hem istediğiniz anda hayatın streslerinden kaçıp nefes alabilmeniz hem de avantajlı konumu ile şehrin merkezinde yaşayabilmeniz için…

Residence konforu ile seçkin bir alışveriş merkezinin dinamizmini birleştirdik.

Ailenizle ve sevdiklerinizle modern bir hayatı huzur, sağlık ve keyifle paylaşmanız için Palladium Alışveriş Merkezi, sizi geleceğin yeni yüzüne davet ediyor. 27 katta 94 dairede sizi prestijli bir hayat bekliyor.

Zamanınızın değerini biliyoruz.

Sizlere prestijli bir yaşam sunmak için her alanda konforun ve pratikliğin öneminin farkındayız. Palladium Residence’ta yaşarken; alışveriş yapmak, sinemalara gitmek ya da şık bir restoranda yemek yemek için yanınızdaki Palladium Alışveriş Merkezi’ne geçmek yeterli olacak. Bu konforlu ayrıcalık, hayatınızı çok kolaylaştıracak.
Palladium Alışveriş Merkezi; mağazaları,konforlu sinemaları, beğenilerinizi yansıtan kafe, bar ve restoranlarıyla tüm gereksinimlerinizi karşılayacak.

Gökyüzünün altında alışveriş keyfi

Sosyal hayatınızın tüm detaylarıyla düşünüldüğü Palladium Alışveriş Merkezi’nde göz kamaştırıcı bir aydınlık sizi bekliyor. Cam küreden içeri girdiğiniz anda, gün ışığıyla birlikte alışveriş keyfini yaşamaya başlayacaksınız. Gezerken size ferahlık verecek bir mekan. Farklı iki ana caddeden oluşan yapı, kaybolmadan aradığınız mağazalara kolayca ulaşmanızı sağlayacak. İnsan ve doğaya saygılı yenilikçi mimari tasarımı sayesinde, Palladium Alışveriş Merkezi içindeki caddelerde başınızı her kaldırdığınızda, gökyüzünü görebilme keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca food court ve kafeler dışında her katta bir kahve içip dinleneceğiniz alanlar, alışverişinizi daha keyifli hale getirecek. Dilerseniz alışverişinize kısa bir mola için bahçe içinde, açık havada keyifli lezzetler tadabileceksiniz.

– 148 adet seçkin mağaza
– 8 sinema salonu
– 20 adet fast food restoran
– 7 adet kafe – restoran
– Süpermarket

Palladium Alışveriş Merkezi Ulaşım

Modern hayata şimdi daha yakınsınız!

Bugüne kadar içinde yaşamak istediğiniz evler ya aradığınız konforda değildi ya da konforlu ama her yere çok uzaktı. İşte Palladium Alışveriş Merkezi’nin sizi ilk görüşte hayran bırakacak özelliği… Anadolu Yakası’nın kalbi Koz yatağı’nda yaşayarak rahatlığın, estetiğin ve prestijin tadını çıkarmak.

Palladium Alışveriş Merkezi, TEM ve E-5 Karayolu’nun kesişimin de, Bağdat Caddesi’ne ve Kartal – Kadıköy Metrosu Koz yatağı istasyonuna birkaç dakika, Etiler – Levent’e ise 15 dakika uzaklıkta.

Palladium Alışveriş Merkezi İstanbul Ataşehir 2016 İletişim Bilgisi

Adres : Barbaros Mah. Halk Cad. No: 6, 34746, Kadıköy – İstanbul
Tel.: 0 216 470 71 10
Faks : 0 216 470 71 13

—————————————————————

Palladium AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.palladium.com.tr

———————————————————–

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.