Palladıum Anneler Günü’nde Ünlü İsimleri Ağırlıyor

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Genel, Avm Haber

İstanbul’un Alışveriş Ve Sonsuz Yaşam Küresi Palladium, Anneler Günü Etkinlikleri Kapsamında Ziyaretçilerini Ünlü Yazar, Ece Vahapoğlu Yeni Kitabı ÖTEKİ İle annelerimizle buluşturuyor.

avm mfi partners tarafından yönetilen; zengin marka karması, konumu ve kampanyalarıyla, konuklarına alışverişin ötesinde farklı bir yaşam deneyimi sunan, Palladium, Anneler Günü’nde en özel isimlerden birini ECE VAHAPOĞLU’NU ağırlıyor. ANNELER GÜNÜ Etkinliği kapsamında Ece Vahapoğlu, 7 Mayıs Cumartesi günü 15.30 – 16.30 saatleri arasında düzenlenecek imza günü ve söyleşilerle sevenleriyle bir araya geliyor. Ayrıca ÖTEKİ adlı yeni kitabı 5 farklı dilde yayınlanmanın gururuyla PALLADIUM AVM’DE ANNELERİMİZLE duygularını paylaşacak.

Öteki’ne Arap Ve Balkan Ülkelerinden İlgi!

Yazar Ece Vahapoğlu’nun geçen yıl Doğan Kitap’tan çıkan ve uzun süre çok satanlar listelerinde yer alan “Öteki” adlı romanı yurtdışına açılıyor. “Öteki” yurtdışında Arapça, Bulgarca, Romence ve Boşnakça dillerinde de yayımlanacak. Biri başı açık diğeri türbanlı iki kızın hikayesi üzerinden günümüz Türkiye’sini anlatan kurgu romana Arap ve Balkan ülkelerinden yoğun ilgi var.
Vahapoğlu’nun “Öteki” adlı romanı,
• Bulgaristan’da NSM Yayınevi tarafından 2011 Haziran’da basılacak.

• Romanya’da Vivaldi Yayınevi tarafından 2011 Aralık’ta basılacak.

• Mısır’da Al Arabi Yayınevi tarafından 2012 yılında basılacak.

• Bosna-Hersek’te Šahinpašić Yayınevi tarafından basılacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.