Palladium Sinema

Anadolu Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

Palladium Sinema Kalitesiyle salon bakımından en çok beğenilen sinema salonu sinema kültürünü yaşatan ve barındıran sinema dünyasına ışık tutan Palladium Sinema, Sinema Bilet Fiyatları, Sinema Fragmanları, Yakında Gelecek Sinema Filmler, Gösterimdeki Filimler’ in güncel tanıtımını afyon için ücretsiz yapıyoruz.

tahincioğlu ve gençoğlu tarafından 230 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen palladium alışveriş merkezi, 34.000 m2’lik bir alanda kurulmuştur. Mimari projesi ergün mimarlık tarafından hazırlanmış proje yönetimi nida inşaat tarafından yürütülmüş olan palladium alışveriş merkezi, 25 eylül 2008’den itibaren istanbul’un yaşam küresi olarak kapılarını açmıştır. 195 magaza ve restoran , sinema salonları

Yaklaşık 40 bin metrekare kiralabilir alanı olan alışveriş merkezi ve 32 katlı rezidans kulesinden oluşan palladium alışveriş merkezinde 195 mağaza bulunuyor. Avm kiralamasını ve yönetimini, Türkiye’de 20’ye yakın projede ismi geçen ve alman mfi ortaklığı ile dahada güçlenen AVM mfi Partners yapıyor. Toplamda 5 kattan oluşan ve 2.500 araçlık kapalı bulunan palladium alışveriş Merkezi, Anadolu Yakası’nı tanıştırdığı markalar ve dev cam küresiyle ilklere imza atıyor.

Telefon:216) 663 11 41
Adres: Palladium Alışveriş Merkezi Barbaros Mahallesi Halk Caddesi No: 6 Kozyatağı İstanbul Anadolu

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.