Park Sinema

Avm Haber, Kayseri, SİNEMA

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

KAYSERİ PARK HAKKINDAKAYSERİ PARK KAZANÇLI ALIŞVERİŞİN KALBİ !…

Kapılarını 2006 yılında açan Orta Anadolu’nun en büyük Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kayseri Park, açıldığı günden bu yana Kayserilileri alışveriş, eğlence ve kültür aktiviteleriyle buluşturuyor. Sunduğu farklı alternatiflerle tam bir ‘yaşam merkezi’ olan Kayseri Park, marka karması içinde ünlü Türk ve Dünya markalarını barındırıyor.

64.000 metrekarelik toplam kapalı alan içerisinde 27.000 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Kayseri Park;her tarza,her yaşa ve beğeniye hitap edebilen Vakko,W Collection,Mango,Derimod,Desa,Nike,Park Bravo,Swatch,Kiğılı,Levi’s gibi ulusal ve uluslar arası 130 mağaza ile hizmet veriyor. Yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlayan Kayseri Park, aylık ortalama 750.000 ziyaretçi ağırlıyor. Kayseri Park’ın 2000 araç kapasiteli otoparkı ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Kayseri’de sosyal yaşamın bir numaralı adresi olan Kayseri Park’ta,işletmeciliği Mars Groupa bağlı Cinemaxsimum Sinemaları hizmet veriyor. 9 salonlu,1340 koltuk kapasiteli,tam donanımlı, ileri teknolojisiyle vizyon filmlerini maksimum konforda sunan Cinemaxsimum Sinemaları, özellikle hafta sonları Kayserililer için önemli eğlence alternatifi olarak öne çıkıyor. Kayseri Park fast food katındaki iç oturum alanları ve terası ile Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetler sunarak her gün yüzlerce kişiyi ağırlıyor.

Kayseri Park’ta ziyaretçiler için her şey düşünülmüş. Bebek odasından sağlık odasına,engelli ve yaşlılar için tekerlekli sandalyeden bebek arabasına kadar her türlü hizmetin bulunduğu Kayseri Park’ta ziyaretçiler tüm günlerini neşe ve keyif içinde geçiriyor.

En iyi hizmet misyonunu üstlenen Kayseri Park, ziyaretçilerinin rahatı ve mutluluğu için çalışıyor. Kayseri Park yenilikçi ve ilerici bakış açısıyla yoluna devam ediyor. Uluslar arası kalite ve standartlarda faaliyetler gerçekleştirmeyi kendine öncelikle hedef edinen Kayseri Park, 4. yılında 10 milyon $’lık yenileme çalışması gerçekleştirdi.

KAYSERİ PARK’TA HERŞEY BİR ARADA

Alışveriş, lezzet, sinema, tiyatro, eğlence gibi tüm ihtiyaçların bir arada sunulduğu Kayseri Park, bundan sonra da değişimin, eğlencenin, yeniliğin ve konforun adresi olmaya devam edecek. Özel günlerdeki etkinliklerin yanı sıra kültür ve sanat aktiviteleri, sezonluk dekor süslemeleri tam gaz devam edecek. Kayseri Park, ziyaretçilerine özel olduklarını hissettirmeyi her daim sürdürecek.

Ziyaretçilerine yürüme mesafesinde olan ve böylelikle büyük bir ulaşım kolaylığı sağlayan Kayseri Park, haftanın 7 günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında açık. Tüm bu özellikleriyle Kayserililerin ikinci evi olan Kayseri Park’ta hayat her daim canlı ve heyecanlı…

KAYSERİ PARK MİSYON & VİZYON

KAYSERİ PARK MİSYON

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’mizin misyonu ziyaretçilerine en uygun alışveriş ortamını sağlarken, Orta Anadolu ve Kayseri’ye ticari, sosyal, kültürel ve her alanda katkıda bulunurken, bünyesinde bulunan markaların değerlerini yükseltmek ve kazançlarını mümkün olan en yüksek seviyeye çıkarmaktır.

KAYSERİ PARK VİZYON

Kayseri’nin ve Orta Anadolu’nun alışveriş, eğlence ve sosyal ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak, bünyesindeki ulusal ve uluslar arası markalarla bölge halkını buluşturarak yaşayan ve yaşanan bir alışveriş merkezi tahsis etmektir.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, ISO 9001:2008 belgesine sahiptir.

KAYSERİ PARK YÖNETİM KADROSU

“Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin yönetim anlayışı tamamen piyasa dinamikleri ve sektör merkezli olup son derece güncel ve modern bir anlayışla markalara değer kazandırarak genel hizmet çerçevesini ve alışveriş merkezini yaşanılabilir halde tutabilmek üzerinedir.”

• GENEL KOORDİNATÖR / MUHSİN ERKOÇ

• GENEL MÜDÜR / SALİH TOLAN

• İŞLETME DEPARTMANI / FEHMİ ÇEMREK

• İŞLETME DEPARTMANI / MURAT BÜYÜKKUŞOĞLU

• TEKNİK DEPARTMAN / SERKAN ŞAHİN

• MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ SORUMLUSU / MİSLİCİHAN ÇELEBİ

• MUHASEBE DEPARTMANI MÜDÜRÜ / EMRE ERDEM

• BİLGİ İŞLEM DEPARTMANI / ALİ CANKURTARAN

• PAZARLAMA DEPARTMANI / İKBAL KAYA

BİLGİLENDİRME

yoyo.gen.tr alışveriş dünyası iletişim portalı olarak alışveriş sektörüne farklı bir dinamizm kazandırmayı amaçlamaktadır. yoyo.gen.tr’den faydalanabileceğiniz başlıca özellikleri:

*Alışveriş merkezlerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki etkinlikleri en güncel olarak takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezleri ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki kampanyalardan en güncel şekilde haberdar olursunuz
*Portalımıza üye olan Alışveriş Merkezleri ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz
*Portalımızın reklam stratejleri doğrultusunda bizimle çalışarak markanızı ve şirketinizi ön plana çıkarabilirsiniz

yoyo.gen.tr Dünyasına hoşgeldiniz

AVM İLETİŞİM

yoyo.gen.tr olarak alışveriş merkezlerine iletmek istediğiniz konularda iletişim köprüsü oluyoruz. Alışveriş merkezleri ile ilgili isteki öneri, düşünce, şikayet, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerinizi yoyo.gen.tr e-mail adreslerinden editor@yoyo.gen.tr adresine ilettiğiniz takdirde Site içinde Değişiklik, Doğru olmadığını düşündüğünüz içerikleri, resimleri, yazıları editörümüze gönderip bilgi ve değişiklik isteyebilirsiniz.

REKLAM VE TANITIM

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren alışveriş merkezlerinin ve firmaların reklam, tanıtım ve kampanyalarına internet kullanıcılarını daha iyi bilgilendirmek amaçlı reklam@yoyo.gen.tr’de yer vermek istiyoruz.

Reklam e-mail adresimizden site üzerindeki reklamlar ile ilgili sorularınızı, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım E-mail : reklam@yoyo.gen.tr

Saygılarımızla;

yoyo.gen.tr Ekibi !

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.