Petrol Ofisi’nde Maximum Kart’ınıza 40 TL Maxipuan

ANASAYFA, İndirim, KAMPANYA

Petrol Ofisi’nde Maximum Kart’ınıza 40 TL Maxipuan 16 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında geçerli !

Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişinize, yine  Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinizde kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan!

Kampanya Detayları:

1. Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2. Kampanyamız kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyamıza dahil edilmeyecektir.
3. Kampanyamız süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “PO” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5. SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6. Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “PO” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
7. İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 22 Ocak 2017 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 23 Ocak 2017 tarihinde geri alınacaktır.
8. Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9. Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
10.Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
11.Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
12.Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
13.Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14.Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15.Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
16.Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.
17.Kampanyamıza dahil işyerlerine buradan ulaşabilirsiniz.

po-maximum-720x200

Benzer Haberler

2 Yorum

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.