Prime Mall Prestige İskenderun

Hatay, SİNEMA

Bugün sinemaya mı gitmek istiyorsunuz? Filminizi seçin ve birkaç tık ile vizyon tarihi ile gösterildiği sinemayı bulun! yoyo.gen.tr’ye üye olarak favori sinemalarınıza ve bu sinemadaki tüm seanslara aynı sayfadan ulaşabilirsiniz.

İskenderun Prestige : Prime Mall A.V.M. İskenderun/HATAY
Bilgi/Rezervasyon: (326) 619 21 21

2010 yılının Ağustos ayında açılışı yapılan Prime Mall A.V.M’de 8 salon ile faaliyete geçen şubemiz; 3D XpanD; 3 boyutlu görüntü sistemi, Dolby Digital ses sistemi, tek ve çift kişilik deri koltuklara (love seat) sahip VIP salonları ile İskenderun’da sinemaseverlerin hizmetindedir.

Ayrıca Sinemaya ait Journal Cafe’de seans saatinizi beklerken veya seans sonrası kritik yapabilir; Aileniz, arkadaşlarınız yada sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Kurulduğu 1994 yılından bu yana sinema salonu başta olmak üzere, bowling salonu, bar, restaurant ve eğlence amaçlı simülatör araçlarının işletmeciliğini yapan firmamız, Şener Turizm San. Ve Tic. Ltd. Şti. halen bu alanlardaki faaliyetlerine devam etmektedir.

Bugün 15 adet salonu ile Türkiye’nin en büyük sinema komplekslerinden biri olan İstanbul Ataköy Galleria Alışveriş Merkezinde 1994 yılında “Prestige Cinema Club” adıyla açılan iki adet cep sineması ile sinema salonu işletmeciliğine başlayan firmamız, daha sonra sırasıyla 1996’da Bursa’da önce Pembe Çarşı Alışveriş Merkezi’nde dört, ardından da 1997’de Kumluk Alışveriş Merkezi’nde iki salonu daha hizmete açmıştır.

Ardından 1998’de Gaziantep’de altı, 1999’da Bursa Setbaşı’nda altı, Tekirdağ Çorlu’da Orion Alışveriş Merkezi’nde altı, 2000 yılında da Edirne’de beş sinema salonu daha açarak, bu alandaki faaliyetlerine devam etmiştir. Şu sıralar yapımı devam eden yeni salonlarla Gaziantep sinema kompleksini dokuz, Bursa Setbaşı kompleksini ise yedi salona çıkarmayı planlayan firmamız, yıl sonuna kadar yeni yatırımlarını hizmete açmayı planlamaktadır.

Sinema salonu işletmeciliğinin yanı sıra 1994 ile 2004 yılları arasında İstanbul Göztepe Soyak Sitesi’nde, Bursa Pembe Çarşı Alışveriş Merkezi’de, Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi’nde ve Gaziantep’deki sinema kompleksimizin içinde bowling salonu işletmeciliği de yapan firmamız, bu sporun kamuoyunda yeteri kadar ilgi görmemesi ve pahalı işletme maliyetleri nedeniyle 2004 yılı itibarıyla bu alandaki faaliyetlerine son vermiştir.

2001 yılında Tekirdağ Çorlu’daki Orion Alışveriş Merkezi’ndeki sinema salonlarımızın yanında hizmete açılan “English Pub” ile bar ve restaurant işletmeciliğine başlayan firmamız, 2003 yılında da İstanbul Ataköy Galleria Alışveriş Merkezi’nde Meksika ve İtalyan mutfağı ağırlıklı mönüsü ile faaliyet gösteren “Notting Hill Pub & Restaurant”ı hizmete açmıştır.

2002 yılından bu yana da dört adet eğlence amaçlı simülatör cihazına sahip olan firmamız, söz konusu bu araçları Galleria (Ataköy, Diyarbakır), Olivium (Zeytinburnu), Tepe Nautilius (Kadıköy), Orion (Tekirdağ Çorlu), Zafer Plaza (Bursa), Carrefour (Kozyatağı, Haramidere, Ümraniye, Ankara, Adana, Bursa, Mersin) ve Migros (Ankara) gibi Türkiye’nin en seçkin alışveriş merkezlerinde hizmete sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

2005 yılının 2. çeyreğinde İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden olan Bahçeşehirde, alışveriş merkezi yapımına başlayan firmamız 2007 yılının 2. çeyreğinde Prestige-Mall alışveriş merkezini bitirmiş ve dünyanın önde gelen yatırım şirketlerinden olan Quinn Group’a satışını yaparak bu yöndeki başarısını da göstermiştir.

2008 yılının ortalarında Armonipark Outlet Center’da 7 adet sinema salonu ile yerini alan şirketimiz, Sefaköy’de sinema severler ile buluştu.

Firmamız; Zonguldak Demirpark A.V.M’de 5 adet salon ile faaliyet göstermekte olan sinemaları, 2009 yılının Ekim ayında salon sayısını 7’ye çıkartarak bünyesi altına almıştır.

2010 yılının Şubat ayında açılan Ankara Kentpark A.V.M’de 10 adet sinema salonu, Ağustos ayında ise Hatay İskenderun Prime Mall A.V.M’de 8 ader sinema salonu;

2011 yılının Eylül ayında Diyarbakır Ninovapark A.V.M’de 8 adet sinema salonu;

2011 in Aralık ayında Nata Vega Outlet’de 14 sinema salonu ile yerini alan firmamız. Böylece Türkiye çapında sinema salonlarının sayısını 90’a yükselterek sektördeki başarısını arttırmıştır.

2012 yılında mevcut işletmelerinin faaliyetlerini devam ettirirken yeni yatırım alanları konusunda araştırmalarını sürdürmektedir.

Yeni buluşma noktanız konforlu salonları tüm dünyaca kabul edilmiş ünlü markalardan oluşan en son teknoloji görüntü ve ses kalitesi olanakları, video konferans sistemi ve oditoryum oturma düzeni ile sinema anlayışına yeni bir boyut getiriyor.
Türkiye çapında yaygınlaşan avm kültürüne yepyeni bir boyut getiren çarşı kültürünü avm konseptiyle herkesin beyesini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır.
Sinemamız şirketlerin ve okulların gruplar halinde gelmeyi tercih ettiği bir mekan olması nedeniyle, şirket ve okul gruplarına avantajlar sağlamak yoluyla onlara destek olmayı bir görev olarak kabul etmiştir. Sosyal ve kültürel değeri olan bir aktivite oluşturmak isteyen tüm değerli müşterilerimize sinema keyfinin tamamlayıcısı olan patlamış mısır ve içeceklerden oluşan menüler hazırlanmıştır

Bu ayrıcalığı yaşamak için sizde sinema’ya gelin Film seyretmenin keyfini çıkarın.

BİLGİLENDİRME

yoyo.gen.tr alışveriş dünyası iletişim portalı olarak alışveriş sektörüne farklı bir dinamizm kazandırmayı amaçlamaktadır. yoyo.gen.tr’den faydalanabileceğiniz başlıca özellikleri:

*Alışveriş merkezlerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki etkinlikleri en güncel olarak takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezleri ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki kampanyalardan en güncel şekilde haberdar olursunuz
*Portalımıza üye olan Alışveriş Merkezleri ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz
*Portalımızın reklam stratejleri doğrultusunda bizimle çalışarak markanızı ve şirketinizi ön plana çıkarabilirsiniz

yoyo.gen.tr Dünyasına hoşgeldiniz

AVM İLETİŞİM

yoyo.gen.tr olarak alışveriş merkezlerine iletmek istediğiniz konularda iletişim köprüsü oluyoruz. Alışveriş merkezleri ile ilgili isteki öneri, düşünce, şikayet, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerinizi yoyo.gen.tr e-mail adreslerinden editor@yoyo.gen.tr adresine ilettiğiniz takdirde Site içinde Değişiklik, Doğru olmadığını düşündüğünüz içerikleri, resimleri, yazıları editörümüze gönderip bilgi ve değişiklik isteyebilirsiniz.

REKLAM VE TANITIM

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren alışveriş merkezlerinin ve firmaların reklam, tanıtım ve kampanyalarına internet kullanıcılarını daha iyi bilgilendirmek amaçlı reklam@yoyo.gen.tr’de yer vermek istiyoruz.

Reklam e-mail adresimizden site üzerindeki reklamlar ile ilgili sorularınızı, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım E-mail : reklam@yoyo.gen.tr

Saygılarımızla;

yoyo.gen.tr Ekibi !

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.