Ronaldo Demirören AVM’de imzaya geliyor

Avm Haber

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Real Madrid’in 94 milyon Euro’luk yıldızını Türkiye’ye getiriyor. Portekizli süperstar cumartesi günü önce Taksim’deki Demirören AVM’de imza dağıtacak, daha sonra Başkan’ın Bodrum’daki teknesinde tatil yapacak

Yeni sezon öncesinde yıldızlarla dolu kadrosuna takviyeleri yapan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, şimdi ‘Dünyanın en iyi futbolcusu’ olarak gösterilen bir ismi İstanbul’a getirmeye hazırlanıyor. Real Madrid’in 94 milyon Euro ödeyerek renklerine bağladığı Cristiano Ronaldo, Başkan’ın davetlisi olarak İstanbul’a geliyor. Yıldırım Demirören’in aynı zamanda iş ortağı olan Ronaldo, cumartesi günü İstanbul’da olacak. Tüm dünyanın yakından takip ettiği Portekizli futbol yıldızı, Beyoğlu’ndaki Demirören Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla biraraya gelecek ve imza dağıtacak.

Mavi tura çıkacak

Bu organizasyonun ardından Ronaldo ile Başkan Yıldırım Demirören, rotayı Bodrum’a çevirecek. Zorlu sezonun yorgunluğunu Bodrum’da atacak olan Portekizli süperstar, Demirören ailesinin teknesi Ziya 1 ile mavi tura çıkacak. Ronaldo’nun yaklaşık 1 hafta Akdeniz sahillerinde tatil yapacağı öğrenildi. Bu arada ismi Manchester City ile anılan yıldız oyuncu, “Real Madrid isterse, 10 senelik imza atarım” diyerek transfer iddialarını kesin bir dille yalanladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.