Sanko Park Avşar Sinema

Gaziantep, SİNEMA

HAKKIMIZDA

Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun En Büyük Alışveriş Merkezi Sanko Park

SANKO Holding ve Rönesans Holding tarafından yapımı gerçekleştirilen Sanko Park AVM, Teknosa, YKM, Marks&Spencer, Beymen, Mudo, gibi büyük mağazalar dahil olmak üzere 182 mağazasının yanı sıra; 7 salonlu 955 kişilik Avşar Sinemaları, doğal buz pisti ve eğlence merkezleri ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerindeki en büyük alışveriş merkezi oldu.

Alışveriş merkezi yönetimi, dünyanın en prestijli gayrimenkul hizmetleri ve finansal yönetim firması Jones Lang LaSalle Türkiye tarafından gerçekleştirilen Sanko Park’ın, marka ve mağaza karması da yine Jones Lang LaSalle Türkiye danışmanlığınca belirlendi. Toplam 127 bin m² inşaat alanına ve yaklaşık olarak 60 bin m² kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park bünyesinde 3.080 m² Teknosa elektronik hipermarketi, 2.995 m² Avşar Sinemaları, 4.271 m² Play Park Bowling ve eğlence merkezi, 340 m² Buzzzz Park buz pisti, 25.005 m² ana (Anchor) mağazalar, 18.532 m² mağaza, 3.253 m² restaurant & fastfood & cafe alanlarının yanı sıra, 500 m² araba yıkama alanı yer almaktadır. Bununla birlikte, Sanko Park ‘ta 1.200 araçlık kapalı otopark alanı mevcuttur. Alışveriş merkezi hafta içi ortalama 28 bin, hafta sonu ise 45 bin arasında ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

%91 doluluk oranına ulaşan Sanko Park Alışveriş Merkezi 147 mağazasıyla ziyaretçilerine marka çeşitliliği sunuyor.

Sanko Park Alışveriş Merkezi 80 kişilik güvenlik ekibiyle ziyaretçilerin rahat ve güvende alışveriş yapmasını sağlarken, 55 kişilik temizlik ekibiyle de ziyaretçilere temiz ve ferah bir ortam sunuyor. Ayrıca kurulan Sanko Park Akademi ile verdiği eğitimler sayesinde hizmet kalitesini gün geçtikçe artıyor.

160 Milyon US Dolarlık yatırımla gerçekleştirilen proje, yaklaşık 2.500 kişiye istihdam sağlamış ve hemen yanı başındaki sınır komşuları Suriye – Irak ile perakende ticaretini geliştirmiştir.

Yatırımcıların özverisi ile geçekleştirilen Sanko Park AVM, Türk perakendeci ve yatırımcısının el ele vermesiyle her şeyin üstesinden gelinilebileceğinin bir göstergesi olmuştur.

Sanko Park Alışveriş Merkezi, “Sanko Park Akademi” projesi ile AMPD 2010 yılı Yılın İnsan Kaynakları Uygulaması’nda ödül almıştır.

Bu ayrıcalığı yaşamak için sizde sinema’ya gelin Film seyretmenin keyfini çıkarın.

BİLGİLENDİRME

yoyo.gen.tr alışveriş dünyası iletişim portalı olarak alışveriş sektörüne farklı bir dinamizm kazandırmayı amaçlamaktadır. yoyo.gen.tr’den faydalanabileceğiniz başlıca özellikleri:

*Alışveriş merkezlerinin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki etkinlikleri en güncel olarak takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezleri ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz
*Alışveriş merkezlerindeki kampanyalardan en güncel şekilde haberdar olursunuz
*Portalımıza üye olan Alışveriş Merkezleri ile daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz
*Portalımızın reklam stratejleri doğrultusunda bizimle çalışarak markanızı ve şirketinizi ön plana çıkarabilirsiniz

yoyo.gen.tr Dünyasına hoşgeldiniz

AVM İLETİŞİM

yoyo.gen.tr olarak alışveriş merkezlerine iletmek istediğiniz konularda iletişim köprüsü oluyoruz. Alışveriş merkezleri ile ilgili isteki öneri, düşünce, şikayet, memnuniyet ve memnuniyetsizliklerinizi yoyo.gen.tr e-mail adreslerinden editor@yoyo.gen.tr adresine ilettiğiniz takdirde Site içinde Değişiklik, Doğru olmadığını düşündüğünüz içerikleri, resimleri, yazıları editörümüze gönderip bilgi ve değişiklik isteyebilirsiniz.

REKLAM VE TANITIM

Alışveriş sektöründe faaliyet gösteren alışveriş merkezlerinin ve firmaların reklam, tanıtım ve kampanyalarına internet kullanıcılarını daha iyi bilgilendirmek amaçlı reklam@yoyo.gen.tr’de yer vermek istiyoruz.

Reklam e-mail adresimizden site üzerindeki reklamlar ile ilgili sorularınızı, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Reklam ve Tanıtım E-mail : reklam@yoyo.gen.tr

Saygılarımızla;

yoyo.gen.tr Ekibi !

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.