SEVGİ DOLU ETKİNLİKLER VE SEVGİ DOLU BİR TATİLLE ANTARES TE SEVGİLİLER GÜNÜ

KAMPANYA
Antares 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Patalya Otel’den tatil hediye ediyor. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Aşk Şarkıları ile Trio Müzik grubu ve arzu eden sevgililerin eğlenceli karikatürlerini yapacak olan karikatürist Antares’te olacak
31 Ocak – 14 Şubat tarihleri boyunca en çok alışveriş yapan Antares Kart sahibi şanslı 8 çift Kızılcahamam’ da tatilin keyfini çıkaracak. Kampanya süresince en çok kalp kart toplayan çiftler, Kızılcahamam’ın doğal güzellikleri ile Patalya Otel’in konforlu hizmet olanaklarının bir araya geldiği ve unutamayacakları bir hafta sonu tatilinin keyfini çıkaracaklar.
Ayrıca 14 Şubat Salı günü AVM içerisinde aşk dolu müzik ezgileri o günün büyüsünü tüm Antares ziyaretçilerine hissettirecek. Yine arzu eden sevgililerin eğlenceli karikatürlerini yapacak olan karikatürist de 14 Şubat’ta Antares’te olacak.

Yiyecek içecek birimlerinde zaman geçiren kart sahibi ziyaretçiler de kampanya dahilinde kazanacakları sinema biletleriyle sevgilileri ile film izlemenin keyfini çıkaracaklar.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.