Sömestr Tatilinde Twigy’siz olmaz!

KAMPANYA
Twigy, renkli ve eğlenceli koleksiyonlarıyla, sömestr tatilini evde geçiren miniklerin en yakın arkadaşı oluyor.
Sömestr tatiliyle birlikte kar yağışı da Türkiye’nin her yerinde soğuk havalar estiriyor. Karnelerini alan minik Twigyseverler için okullarından ve arkadaşlarından ayrı kaldıkları bu dönem, Twigylerini giyip hiç üşümeden arkadaşlarıyla kar topu oynamak ve evde sıcacık oturmak anlamına geliyor. Hem minikler, hem genç Twigyseverler ‘bu soğuk günleri üşümeden geçirsinler’ diye Twigy’nin koleksiyonunda yok yok…
Karnelerini alan miniklere alınabilecek en güzel hediye onları soğuktan koruyabilecek rengarenk Twigyler… ayıcıklı, kuzulu, köpekli birçok modelde pofuduk terlik ve ev ayakkabısının yer aldığı koleksiyonun üretiminde polar ve miflonun yanı sıra yünlü ve tüylü malzemeler kullanılıyor.

Genç bayanlar için pullu, fiyonklu, rengarenk ve sıcacık onlarca model ev botu da Twigy mağazalarında yerini aldı. Genç ve minik taraftarlar için tuttukları takımın aslan, kartal ve pençe figürlü pofudukları ve birbirinden fanatik onlarca model Twigy Taraftar terliği Twigyseverler için üretildi. Ayrıca, her haliyle izleyenleri güldüren, keyiflendiren tembel kedi Garfield’da Twigy koleksiyonunda ve şimdi evlerimize girmek için can atıyor.

Tüm ürünler Twigy mağazaları, Boyner, Ayakkabı Dünyası ve www.zizigo.com adresinden alınabilir.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.