SÖMESTRE’ DA 5 DUYUYA ÇOK BOYUTLU SİNEMA…

İndirim

Sömestre tatili de dahil 2 ay boyunca, 11 şehir, 17 şubede geçerli “Çok boyutlu gerçek sinema keyfi” 7,50 TL yerine %50 indirimle 3,75 TL!

İstanbul: Forum Marmara AVM, Viaport AVM, Capacity AVM, Neomarine AVM
Ankara: Anatolium AVM, Ankara Carrefour AVM
İzmir: Carrefour AVM
Antalya: Özdilek AVM
Bursa: Kent Meydanı AVM, Anatolium AVM
Balıkesir: Bandırma Liman AVM
Mersin: Forum AVM
Malatya: Park AVM
Çanakkale: TescoKipa AVM
Adapazarı: Ada AVM ve Adapazarı Çark Caddesi üzeri
Kayseri: Forum AVM

Günün her anı, her dakikası en az 9 çeşit filmden istediğini başlatabilirsin.

FIRSATI YAKALAMAK İÇİN TIKLA

Şimdiye kadar çok boyutlu sinema keyfi yaşamadıysan, çok şey kaçırmışsın demek ki. Çünkü çok boyutlu sinema; 3 boyutlu gözlüklerle izlenen bir ekranın önünde, sanal gerçekliği yaşatmak için ekrandaki filmlerle senkronize hareketli bir platform ve tüm bunlara ek olarak rüzgar, kar, yağmur, sis, duman gibi efektler eşliğinde oluşturulan yeni nesil bir sinema sistemi…

9 -12 kişilik özel salonlarda, hareketli koltuklar ve sarsılan platform, üst teknoloji görüntü, duman ve ses efektleri ile bütün duyularına hitap eden bu şölen sayesinde inanılmaz eğlenecek, gözlerine inanamayacaksın, çünkü aynı anda 5 duyunla eğlenceyi hissedeceksin. Şube kapasitesine göre güncel vizyon filmlerinden en az 9 farklı film oynatabilirsin, istersen tekrar tekrar iki üç farklı film izleyebilirsin.

11 şehir, 17 şubede “Çok boyutlu gerçek sinema keyfi” 7,50 TL yerine %50 indirimle 3,75 TL!

Hareketli koltuklar, en üst teknoloji görüntü, duman ve ses efektleri, filmlerin özelliğine göre ek özelliklerle 9 -12 kişilik salonlarda, istersen arkadaşlarınla kendine özel gösterimli seans bile hazırlayabilirsin. Bunun için 9 kişi birleşmen, 9 kupon alman yeterli. Daha az kişiyseniz, salonun boş anına denk gelirsiniz, size özel istediğiniz dakikada istediğiniz film başlar.

*Bu eğlence, tüm yaşlara hitap ediyor; 0-5 yaş çocuklar ancak ebeveynleri ile katılabiliyor.
* Hamileler, kalp ve tansiyon rahatsızlığı olanlar ve bel fıtığı olanlar için sakıncalıdır.

*Rezervasyon gerekmiyor. Gün içinde dilediğin her saatte, hiç beklemeden istediğin filmi izleyebiliyorsun. Filmler salonlara göre çeşitlilik gösterebiliyor, en az 9 farklı film oluyor ve günün her dakikası başlatılabiliyor…

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.