Sünger Bob Capacity’de!

ETKİNLİKLER
Capacity AVM’nin sömestre programı çerçevesinde Sünger Bob etkinliğine ev sahipliği yapacak.
Alışveriş ve eğlencenin kalbi olan Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sömestr etkinlikleri kapsamında çocuklar için eğlence dolu bir hafta sonu programı hazırladı.

Yorucu bir okul dönemini geride bırakarak yarıyıl tatiline giren tüm çocuklar, Capacity’nin minikler için hazırladığı eğlenceli hafta sonu etkinliklerinde Sünger Bob ile eğlenmeyi hak ediyor. Tüm çocuklar için yoğun geçen bir eğitim döneminin ardından şimdi sıra Capacity’de eğlenme zamanı.

28 – 29 Ocak tarihlerinde 13:00 -19:00 saatleri arasında Capacity’de gerçekleşecek olan Sünger Bob etkinliğinde tüm çocuklar birbirinden renkli aktiviteler ile tatilin tadını çıkaracak. Toka ve boyama aktiviteleri ile eğlenceli bir tatilin keyfini çıkartacak olan çocuklar, birbirinden farklı puzzle ve oyun hamuru aktiviteleri ile de eğlenirken aynı zamanda faydalı bilgiler öğrenecekler.

Sünger Bob ve Dora ile keyifli dakikalar geçirecek olan çocuklar ayrıca çizgi film izleme alanında en sevdikleri çizgi film kahramanları ile unutulmaz zamanlar geçirecek.

Tüm ilköğretim öğrencileri ve velileri karne sevincini ve tatil çoşkusunu Capacity’de yaşayacak.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.