Süper Babalara Özel Süper Etkinlikler Ada Avm’de

Sakarya Alışveriş Merkezleri

ADA AVM, 19 Haziran 2011’ de, babalar ve çocuklarına özel eğlenceli ve sürpriz hediyeli Babalar Günü etkinlikleriyle, sizleri yılın bu en özel gününü birlikte kutlamaya davet ediyor.

Sakarya’nın gözde alışveriş ve yaşam merkezi ADA Alışveriş Merkezi’nin zemin kat, iç havuz bölgesinde düzenlenecek olan Babalar Günü etkinlikleri ile gün boyunca, aile boyu eğlence sizleri bekliyor.

19 Haziran 2010 Pazar günü düzenlenecek olan, “Babalar Günü” etkinlikleri kapsamında, tüm babalar, bu özel günde çocuklarıyla birlikte birbirinden heyecanlı turnuvalara katılıp birbirinden özel hediyeler kazanacaklar.

Bileğine güvenen babalar “Bilek Güreşi” yarışmasında, tüm rakiplerini eleyip, “En Baba Şampiyon”seçilmek için yarışacak ve sürpriz hediyenin sahibi olacaklar.

Ayrıca bu özel günde, “Dev Dama&Dev Tavla, Çivili Futbol, Pinponla İsabet ve Halat Çekme” yarışmaları ve sürpriz hediyeleri ile tüm babalar ve çocukları ADA AVM’de, bu özel günün keyfini yaşayacaklar.

Modern alışveriş, doyasıya eğlence, farklı lezzetler, kültür ve sanat gibi birçok etkinliği bir arada sunan ADA Alışveriş Merkezi, yılın bu en özel gününde aile boyu eğlence için, 19 Haziran Pazar günü, 14:00 – 18:00 saatleri arasında tüm Sakaryalılar’ ı bekliyor!

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.