Tatilde hem öğrenin hem eğlenin!

ETKİNLİKLER
Atlantis AVM, sömestr tatilinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak atölyelerle minikleri ağırlıyor.
Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi sömestr tatilinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak atölyelerle minik ziyaretçilerini ağırlıyor. 21 Ocak-5 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek atölyeler çocuklara yeni bir yaşam alanı sunarken yaratıcılıklarını geliştirmelerine de imkan sağlayacak.
Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi özel kampanyaları, sosyal sorumluluk projelerinin yanı sıra 21 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında her Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri minik ziyaretçilerine eğlenceli bir etkinlik düzenliyor. Alışverişe giden aileler, alışverişlerini yaparken minik ziyaretçilerini Atlantis Avm tarafından düzenlenen atölyelere bırakıp, eğlencenin tadına varmalarını aynı zamanda kişisel gelişimlerine katkıda bulunmalarını sağlıyor.

Alanında uzman eğitmenler tarafından çocuklar için hazırlanan bu atölyelerde yaratıcılıklarının farkına vararak, öğrenmeyi ve eğlenmeyi bir arada yaşıyorlar. Her gün farklı bir atölye ile hazırlanan programda malzemeler minikler için hazırlanırken, onlara sadece var olan malzemelerle yaratıcılıklarını geliştirmek kalıyor.

Hobi atölyesinde keçeden kağıda, boncuktan pet şişeye günlük hayatta kullanılan pek çok malzemeyle, çocuklar yepyeni oyuncaklar, aksesuarlar, eşyalar tasarlarken, kurabiye şefleri atölyesinde çocuklar, kelebekten balığa insandan kediye pek çok farklı şekillerde pişirilmiş zencefilli-tarçınlı kurabiyeleri şeker hamuru, drajeler ve bonbonlarla süsleyip ister yiyor isterlerse de hediye ediyorlar. Çocuklar önlükleri, şef şapkaları, oklavaları ve kalıplarıyla gerçek bir pasta şefi olmanın keyfini yaşıyorlar.

Süslü hayvanlar atölyesinde geri dönüşüm malzemeleri, kumaşlar, yünler, keçe, eva, pul gibi çok çeşitli malzemelerle kendi süslü hayvanlarını yaratırken, zaman atölyesinde ilkçağdan bugüne kadar kullanılan zaman ölçüm araçlarını tanıyor ve yepyeni bir yaklaşımla tasarlıyorlar. Atölye sonunda evlerinde, odalarında kullanabilecekleri kendi üretimleri olan zaman ölçerlerini yanlarında götürüyorlar.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.