Trump Towers Mall Açılıyor!

Anasayfa Manşet, MAĞAZA
Mecidiyeköy’de 190 mağazadan oluşacak alışveriş merkezi 15 Mart’ta kapılarını açacak. Trump Towers Mall’ın resmi açılışı ise 20 Nisan’da yapılacak

Açılışa işadamı Donald Trump ile kızı Ivanka Trump da katılacak. Açılışı yapılacak Trump Towers Mall’da Türkiye’nin ve dünyanın önemli markaları yer alacak. Bu markaların temsilcileri ise, Trump Towers’ta yapılan bir toplantıda biraraya geldi. Toplantıya Doğan Holding Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali Yalçındağ, D Yapı Genel Müdürü İlder Tokcan, Proje Geliştirme Sorumlusu Füsun Yılmaz Phillipson ile Trump Towers Mall’da yer alacak markaların temsilcileri katıldı.

Trump Towers Mall’da yer alacak markaların temsilcilerine hitap eden Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Yaçındağ, ” Bu projeyi yürüten bu grubun bir ferdi olarak, sonuna kadar da ben size söz vereceğim. Onu da çok açık yüreklilikle burada sizinle paylaşmak istiyorum. Bu projeden de başarıyla ve alnımızın akıyla çıkacağımızdan hiçbir kuşkumuz yok ” dedi.

Yalçındağ, açılışa günler kala heyecanlı olduklarını söyleyerek, ” Doğru heyecanlıyız. Çünkü ilk defa böyle bir projeyi tamamlıyoruz ve bu projeyi de bundan önce tamamladıklarımız gibi başarıyla tamamlamak istiyoruz. Yeni bi sektördeyiz. Bu sektördeki değerli arkadaşlarımızı yeni yeni tanıyoruz. Onlar bizim iş ortağımız oldu. Bizim iş ortaklarmıza bakış şeklimizi anlatmaya, paylaşmaya çalıştım biraz önce yaptığım konuşmada ” diye konuştu.

Açılışa çok kısa bir zaman kaldığını ifade eden Yalçındağ ” İstanbul’da bulunan 110’a yakın alışveriş merkezine bir tanesi daha ekleniyor. Bizim tabii farklılıklarımız da var. Dünyanın en önemli markalarında biriyle işbirliği yaptık, Trump Tower ve Trump ailesiyle. Dolayısyla bunun büyük avantajları var. Bu projeyi geliştirirken gerçekten çok büyük katkılar sağladılar. Hem rezidans kısmına hem de ABD’de yaptıkları çalışmalarla, araştırma geliştirme departmanlarıyla, insanlar nasıl yaşıyorlar, nasıl hareket ediyorlar, hangi renkleri seviyorlar, nasıl yerlerde oturmak istiyorlar veya görmek istedikleri ekstra servislere kadar her türlü konuyu inceliyor ve araştırıyorlar. Onlardan çok büyük destek aldık. Onun için Trump Grubuna hakikaten teşekkür etmek istiyorum.

Onlar da 20 Nisan’da resmi açılış törenine katılacaklar hem Donald Trump hem de kızı İvanka gelecek. İvanka zaten bundan önce birkaç kere gelmişti. Buradaki diğer lansmanlarımıza katılmıştı. Bugün de avm’de yer alacak mağazaların temsilcileriyle böyle bir sohbet toplantısı düzenledik. Görüş alışverişinde bulunuyoruz. Bizim yapacaklarımızı onların isteklerini veya sorularını cevaplamaya çalışıyoruz ” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.