Trump Towers Sinema

Avrupa Yakası, İSTANBUL, SİNEMA

The Ultimate Luxury

”Muhteşem tarihi dokusuyla İstanbul, her zaman gelişim, enerji ve ilerlemenin sembolü olmuştur. İstanbul, büyüyen bir kültür ve ticaret merkezi olarak, cesurca geliştirilmiş yeni standartlar yaratmamıza ilham veriyor. Trump Towers İstanbul’un planlaması sırasında en çok önem verilen konu; şehrin güzelliği, kültürü ve dünyaca bilinen enerjisini tamamlayacak, İstanbul’un sembolleri arasına katılacak bir eser yaratmaktı. Şimdi, büyük bir keyif ve gururla sizlere İstanbul’un yeni sembolünü sunuyorum: Trump Towers İstanbul.”

SHOPPING CENTER

40.000 m2’lik 5 katlı alışveriş merkezi, dünyaca ünlü bir çok marka ve uluslararası lezzetlerin bir araya geldiği seçkin bir mekan.

OFFICE TOWER

Trump Towers İstanbul projesinin 37 katlı ofis kulesi hayatınıza prestijli bir mekan sağlıyor.

RESIDENCE TOWER

Beklentinizi en yüksekte tutun, çünkü Trump Towers Residence’da en kaliteli hizmeti bulacaksınız.

İstanbul’un kalbi Şişli’de 39 ve 37 katlı 2 adet kuleden ve 62.350 metrekarelik alışveriş merkezlerinden oluşan Trump Tower İstanbul, 15 yıldır Türkiye’de önemli projelere imza atmış bulunan Brigitte Weber Mimarlık ofisi tarafından projelendirildi. 88 farklı tipte, toplam 205 adet bağımsız konuttan oluşan 154 metre yükseklikteki 39 katlı rezidans bulunan dairelerin büyüklükleri 680 metrekareye ulaşıyor. 37 katlı ofis kulesi ise farklı ebatlarda bölünebilir ofis katlarından oluşuyor.

Rezidans sahiplerinin kullanımı için rezidans 4. katında tasarlanmış olan Lounge’ ise 300 metrekarelik alan içerisinde kütüphanesi, barı, şömineli oturma bölümü, business center’ı, çocuk oyun alanları ve toplantı salonları ile hizmet veriyor.

Bölgenin ilk Trump Projesi olma özelliğini taşıyan Trump Towers İstanbulluları beyaz eldiven konseptiyle karşılıyor.

Krallara yaraşır bir hayatın kapısını aralayın…

Trump Towers İstanbul projesindeki iki kuleden biri rezidans olarak hizmet veriyor. 39 katlı bu kulede genişliği 608 metrekareye varan 204 adet lüks daire yer alıyor. Tavandan yere kadar cam kaplı olan bu çok özel dairelerde muhteşem İstanbul ve Boğaz manzarasının keyfini sürerken, tek tarafı ışık geçiren özel camlar sayesinde özel yaşamınızı rahatlıkla sürdürebileceksiniz. Aktif kiralamanın başladığı Trump Residence Tower’da daire sahibi olmanın diğer tüm ayrıcalıklı avantajlarından da yararlanacaksınız.

TRUMP TOWERS’A KOLAY ULAŞIM

Trump Towers Ofis, İstanbul’un kalbindeki avantajlı lokasyonu ile Mecidiyeköy metro ve metrobüse olan direkt bağlantısı, hava alanı, köprü, Taksim-Levent hattının tam ortasında olması ile rakipsiz bir ulaşım sunuyor.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.