Trump Towers’a yeni PR ajansı

Avm Haber
Trump Towers Istanbul, tüm iletişim çalışmalarını Ajanda PR’a teslim etti.
Avrupa’nın ilk Trump markalı projesi olan Trump Towers Istanbul, tüm iletişim çalışmalarını Ajanda PR’a teslim etti.

Office, residence ve sosyal yaşam alanları ile yepyeni bir dünyanın kapısını aralayan Trump Towers, 2012 baharında kapılarını açacak alışveriş merkezi ile de eğlence ve modanın yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

Ofis, residence ve AVM olarak planlanmış bir yaşam konseptini hayata geçiren Trump Towers, bu bölümler arasındaki sinerji ile yaşayanlara büyük avantaj sağlarken lüks bir yaşam sunuyor.

260.000 metrekarelik 39 katlı rezidans kulesi, 37 katlı A+ ofis kulesi ve 43.000 metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi ile İstanbul’un siluetine bir süredir çarpıcı formu ile eklenmiş olan Trump Towers İstanbul, uluslararası projelerle dünyaca üne sahip olan Trump International ve Doğan Grubu iş birliği ile hayat buldu. Trump Towers, AVM açılışı ile birlikte, 43.000 m2 kiralanabilir alanda 175 mağaza ile moda, eğlence ve yeme-içmenin yeni adresi olacak.

Birbirindenfarklı ilkleri İstanbul ile buluşturacak Trump Towers Istanbul projesi ve AVM açılış heyecanına bundan sonra Ajanda PR eşlik edecek. Ajanda PR Trump Towers’a stratejik iletişim danışmanlığı kapsamında; etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, konu ve gündem yönetimi ve itibar yönetimi alanlarında danışmanlık ve uygulama hizmetleri verecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.