Valle Lacus Villaları’nda 1 milyon 500 bin dolara! 2015’te teslim!

Avm Haber, EMLAK HABERLERİ

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece’de KLK İnşaat tarafından hayata geçirilen Valle Lacus Villaları’nda fiyatlar 1 milyon 500 bin dolardan başlıyor. Projede villa teslimleri 2015 yılında gerçekleştirilecek…

Toplamda 44 adet müstakil villadan meydana gelen ve KLK İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece’de konumlandırılan Valle Lacus Villaları’nda 8 farklı konut tipi bulunuyor.

60 bin meterkare arsa alanı bulunan Valle Lacus Villaları’nda 11 metrekarelik bir iç bahçe ve 2 bin metrekarelik normal bahçe bulunuyor. Ayrıca her villada 72 metrekarelik bir ısıtmalı havuz bulunuyor.

Villa büyüklüklerinin 672 metrekare olarak belirlendiği Valle Lacus Villaları’nda; tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, buhar ve sauna odası, mini sinema salonu, çocuk oyun alanları ve Teras Restaurant’ı bulunuyor.

Valle Lacus Villaları teslimleri 2 yıl sonra gerçekleştirilecek.

TEM’e ve E-5’e çok yakın mesafede yer alan Valle Lacus Villaları projesi ulaşım açısından çok avantajlı bir bölgede yer alıyor.

Projedeki villalarda; 1 misafir suiti, 4 banyolu yatak odası, 1 ebeveyn suiti, 1 hizmetli odası bulunuyor.

Valle Lacus Villaları fiyatları!

Projede yer alan konutlar 1 milyon 500 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor. Valle Lacus projesinde bir çok ödeme seçeneği bulunuyor.

Telefon: 0 212 283 09 43
Web Adresi: www.vallelacus.com.tr

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.