Vatan Bilgisayar Bağcılar Hiper store Açıldı!

Avm Haber

“Teknoloji Vatan’dan Alınır” Sloganıyla Öne Çıkan Vatan Bilgisayarın Perakendede Yatırım Atağı Devam Ediyor. Bilgisayardan Cep Telefonuna, Televizyondan Led Ekrana, Fotoğraf Makinesinden Kameraya Kadar Teknoloji İle İlgili Her Türlü İhtiyaca, Uygun Fiyatları Ve Cazip Kampanyaları İle Cevap Veren Vatan Bilgisayar, 2012’ye Hızlı Bir Başlangıç Yaptı Ve 28 Günde 4 Hiperstore Açarak Fark Yaratıyor. Vatan Bilgisayar; Ankara Ümitköy Hiperstore’un Ardından, İstanbul Bağcılar Mağazasını Da Hizmete Açtı. Vatan Bilgisayar “Her Hafta 1 Mağaza, Ayda 4 Mağaza” Hedefiyle Şubat Ayı İçerisinde Arka Arkaya, Ümraniye, Pendik Ve Çorlu Mağazalarının Da Açılışlarını Gerçekleştirecek.

Türkiye’yi ilk kez “Teknoloji Hiperstore” kavramı ile tanıştıran Vatan Bilgisayar, 2012 yılına perakendede büyük hedeflerle hızlı bir giriş yaptı. Teknoloji severlere bilgisayar, cep telefonu, televizyon, Led ekran, fotoğraf makinesi, kamera, yazıcı gibi ürünlerin yanı sıra ütü, saç düzleştirici, elektrik süpürgesi, led mum gibi ev teknolojisi ürünleri de sunan Vatan Bilgisayar, Türkiye genelinde arka arkaya teknoloji hiperstore’ları açarak sektörde en hızlı büyüyen perakende noktası oldu.

Vatan Bilgisayar, geçtiğimiz hafta Ankara Ümitköy’de hizmete açtığı hiperstore’un ardından İstanbul Bağcılar mağazasının da açılışını yaptı. 2012 için perakende alanında büyük hedefler koyan Vatan Bilgisayar, “Haftada bir, Ayda dört mağaza” sloganıyla yola çıktı. 28 günde 4 teknoloji hiperstore’u açarak fark yaratan Vatan Bilgisayar’ın, Ankara Ümitköy, İstanbul Bağcılar mağazalarının ardından arka arkaya İstanbul’da Ümraniye ve Pendik ile Çorlu mağazaları hizmete girecek.

100 mağazaya ulaşmayı hedefleyen Vatan Bilgisayar, 2012 yılında hizmete açacağı 55 mağazanın ilki olan Ankara Ümitköy ve İstanbul Bağcılar Hiperstore’larının açılışlarıyla birlikte toplam kapalı alanda 100 bin m²’ye ulaştı. İstanbul Bağcılar’da hizmete açılan Vatan Bilgisayar Hiperstore, markanın Türkiye genelindeki 47. mağazası oldu. Yaklaşık 1400 m² alanda teknolojiye dair her şeyin yer aldığı Vatan Bilgisayar Bağcılar Hiperstore’da açılışa özel tüm ürünlerde geçerli olan yüzde 25 indirim, cazip fırsatlar ve taksit olanakları da sunuluyor.

Vatan Bilgisayar, bilgisayardan eğlence teknolojisine, profesyonel teknoloji ürünlerinden küçük ev aletlerine kadar her türlü teknoloji ihtiyacı için açılışa özel indirim ve taksit fırsatları da sunuyor.
Yaratıcı indirim ve promosyon kampanyaları ile öne çıkan Vatan Bilgisayar, teknoloji tutkunlarının yakından izlediği özel avantaj günleri ile tanınıyor. Perakende sektöründe bir çok ilk’lere imza atan ve özellikle tüketiciye sunduğu “ücretsiz kurulum ve bilgisayar eğitimi” uygulaması ile tüketiciyi koruyan Vatan Bilgisayar, 28 günde dört mağaza açarak 2012 yılında tüm Türkiye’yi saracak. Her hafta bir mağaza açarak ayda dört Vatan Bilgisayar mağazasını hizmete sokma hedefi koyan marka; Türkiye’nin her noktasını teknoloji ile tanıştırmayı amaçlıyor. Ankara mağazasının ardından İstanbul’da Bağcılar, Pendik ve Ümraniye mağazalarını 21 gün içinde açacak olan Vatan Bilgisayar, hemen ardından Tekirdağ Çorlu’da açacağı yeni mağazasının açılış hazırlıklarını da sürdürüyor.

En seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayan Vatan Bilgisayar, yüzlerce markaya ait televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10 binin üzerinde ürün yelpazesiyle İstanbul Bağcılar’da yaşayan teknoloji tutkunlarının elektronik eşya ihtiyaçlarını karşılarken açılışa özel fırsat ürünleri ve tüm ürünlerde geçerli olacak yüzde 25 indirimle teknoloji severlere sadece 3 gün için “En Kaliteli Teknolojiyi, En Ucuz Fiyatlarla” sunacak. Bağcılar halkı ayrıca İstanbul Vatan Akademi’de satış danışmanlığı adına 30 gün boyunca özel teorik ve pratik eğitim görerek tüketicileri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren uzman personellerle karşılaşacak.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.