Volkan Konak D&R imza günleri 27 Mayıs’ta İzmir Forum Bornova D&R’la devam edecek.

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, Avm Haber

Volkan Konak D&R imza günleri 27 Mayıs’ta İzmir Forum Bornova D&R’la devam edecek.

Beste müziğinin içerisine etnik motifleri yerleştirerek kendine özgü tarzını oluşturan sanatçının yeni albümü 11 eserden oluşuyor. Kendi eserlerinin yanı sıra Neşet Ertaş, Nazım Hikmet, Erkan Ocaklı, Cahit Berkay, Feridun Hürel, Ali Osman Erbaşı, Uğur Varol gibi şair, söz yazarı ve bestecilerin eserlerinden oluşan albümde daha önce Cerrahpaşa şarkısının sözlerini yazan ablası Nuran Bahçekapılı da “Karadeniz Çiçeği” isimli eserin söz yazarı olarak yer alıyor.

Albüm kayıtları ile konserlerinde aynı sahneyi paylaştığı ülkemizin önemli müzisyenlerinden ve yakın dostu Behçet Türkekul’u albümün stüdyo çalışması sırasında kaybeden Volkan Konak albümünü sanatçı dostuna ithaf ediyor.

Yönetmenliğini Volkan Konak ve Behçet Türkekul’un yaptığı albümün aranjelerini Tayfun Balarısı ve İsmail Soyberk üstlendi. Stüdyo canlı enstrüman kayıtları ise Gündem Yaylı Grubu, Atalay Durmaz, Behçet Türkekul, Tayfun Balarısı, Oğuzhan Tongal, Erdem Sökmen, Uğur Varol, Cem Nasuhoğlu, Göksun Çavdar, Anıl Şanlıel, Hasan Gözetlik, Selim Bölükbaşı, Serdar Kemal ve Mahmut Özen gibi müzisyenler tarafından gerçekleştirildi. Müzikle ilgilenenler için bir armağan hazırlayan Volkan Konak albüm kartonetinde şarkı sözlerinin yanına eserlerin akor şifrlerini de yazdırdı. Böylece eserleri icra etmek isteyen kişiler notalarına kolaylıkla ulaşmış olabilecek.

Ayrıntılı bilgi için : Nalan Demircioğlu Yavuz -0216 554 16 27- ndemircioglu@dr.com.tr

D&R Marmara Forum: 0212 466 64 80

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.