Axess

Watsons’ta Axess’lilere 15 TL Chip-para

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, İndirim, KAMPANYA

Watsons’ta Axess’lilere 15 TL Chip-para, hemen sizde watsons mağazalarına uğrayın ve kazanın !

Axess’e özel 1- 30 Eylül 2016 tarihleri arasında Watsons’ta tek seferde yapacağınız ilk 75 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL chip-para! Üstelik 50 TL ve üzeri taksitli alışverişlerinizde +4 taksit!

Kazanılacak chip-para geçerlilik tarihi 16 Ekim 2016’dır. Kazanılan chip-paralar Watson’s mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

  • Chip-para kampanyası 75 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 15 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-para geçerlilik tarihi 16 Ekim 2016’dır. Watsons mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-para’lar 17 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 15 TL chip-para kazanabilir. 50 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli alışverişlerde +4 taksit sunulacaktır.
  • Artı taksit kampanyalarından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

 

Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.