Yüzlerce üründe yüzde 60 indirim!

İndirim
Bimeks, 2012‘nin ilk kampanyası Garaj Günleriyle yüzlerce üründe inanılmaz indirimler uygulayor!
Teknoloji perakendeciliğinin güçlü firması Bimeks, 2012‘nin ilk kampanyası Garaj Günleriyle Ocak ayı boyunca yüzlerce üründe % 60’a varan indirimler uygulayacak.

Fırsatların ve avantajlı uygulamaların hiç bitmediği teknoloji marketi Bimeks yepyeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Garaj Günleri adı verilen kampanya dâhilinde yüzlerce teknolojik ürünü % 60’a varan indirimlerle satışa sunuluyor.

2011 yılını büyük açılışlar, çok avantajlı yeni uygulamalar ve muhteşem kampanyalarla kapatan Bimeks 2012’ye de hızlı başladı. Garaj Günleri adı verilen kampanyayla ABD’deki Garajlarda yapılan satışlara gönderme yapılarak çok iyi fiyat avantajlarının uygulanacağı vurgusunu yapan şirket, ihtiyacınız olan teknolojiyi piyasanın çok altındaki fiyatlarla size sunuyor.

Bu kampanyayla şimdiden yılın en avantajlı teknoloji marketleri arasına gireceği sinyalini veren Bimeks, teknolojiyi tüm yurda götürmeye devam edecek. Yeni ve fark yaratan uygulamaları bidakka ve bipara ile perakende sektörüne yeni hizmetler kazandıran Bimeks, 2012’de de her alışverişinizde bedava uçuş mili kazanabileceğiniz tek teknoloji marketi.

Benzer Haberler

Bir Cevap Yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.